aşık etme duası, aşık etme büyüleri, etkili aşk büyüsü

Sizden Gelen Yorumlar

Öncelikle Allah sonra bizim vesilemizle fayda görenler bize iyi dileklerini güzel yorumlarını bekliyoruz İNŞAALAH. 

Hakan : Hocam Sizden Allah Razı Olsun Bir Kac Hocalarla Calıstım Kandırıldım  Allahın Iznıyle Senelerdır Ayrı Oldugum Esımle Sızın Sayenızde Tekrar Bır Araya Geldık.
İsmail : Hocam Beni Tekrar Sızın Sayenizde Nişanlıma Kavustum Allah Razı Olsun
Hatice : Hocam Evini Terkedıp Gıden Eşimi Geri Getirdıgınız İçin Sizden Allah Razı Olsun
Naciye : Hocam Üzerimdeki Muslatları Ve benı Huzura kavuşturduğunuz ıcın Allah razı olsun
SEMA : Hocam 7 Senedır Allah Razı olsun yaptııgınız sıfa uygularmalarıyla suan huzura kavuştum
Metin : Hocam cok ıyı bı ınsansınız telefonda bıle sızınle konusrken huzura kavuşuyorum
YILMAZ : Hocam sizin Saynızde huzura mutluluğa aıleme kavuştum allah razı olsun
Ramazan: Hocam Allah sizden razı olsun 5 senedir ayrı oldugum eşim 2 çocugumla beni terk etmişti yeniden sizin sayenizde geri dönmesi aileme huzur verdi şimdi sizin sayenizde mutluyuz Bir kere degil bin kere Allah razı olsun .
Kemal: Hocam sizinle çalışmadan önce terettüde kaldım daha önce bir çok hocayla çalıştıgım için hep kandırıldım sizin sayenizde ilimizle iyi oldum Allah sizden razı olsun şuana kadar beni kandırmayan birtek siz vardınız Habil hocam Teşekkür ederim.
Sedat : Hocam Sözlüm evlenme arefesinde beni terk etmişti ailesinin baskısı da vardı üstünde benimle birleşmesi imkansızdı sizin sayenizde barıştık yakında düğünümüz var Allah razı olsun Hocam .
Ahmet : Yıllardır üstümde bulunan musallat beni yedi bitirdi hocam ama siz bir çırpıda onu etkisiz hale getirip beni saglıgıma kavuşturdunuz Allah sizden razı olsun .
Hüseyin : 6 senelik sevgilimi yeniden bana döndürdünüz barışmamızda en büyük pay sizin size teşekkür ediyorum hocam Allah razı olsun .
Melike : Hocam Kocamın gözü dışarıdaydı beni hatırlamışsınızdır umarım beni yıllarca aldattı cocuguma sahip çıkmıyordu sizin işleminizden sonra kendisi evine bana cocuguna bağlandı şimdi mutluyuz evliliğimi kurtardıgınız için Allah razı olsun
Züleyha : Ayrılmanın eşiğinden döndürdünüz hocam şimdi bağlıyız birbirimize Allah razı olsun .
Adnan : Hocam ben bu internetlerden anlamıyor pek torunum size yazıyor Allah razı olsun siz ulaştık oglum ve gelinimin ayrılmasına engel oldunu şimdi mutlula Sağolasın hoca
Kerim : Hocam Nasılsınız öncelikle Allah iyilikler versin size başka hocalar gibi paraya önem veren biri değilsiniz zaten size Teşekkür etmek istedim Adım kerim hatırlamışsınızdır.
Taner : Hocam selamın aleyküm Annem ve babam için aramıştım sizi işlem yapıldıktan sonra şimdi kavga etmiyorlar dövüşmüyorlar sizden Allah razı olsun Eski hallerine döndüler .
Sevgi : Habil hocam sevgi ben sizden Allah razı olsun ki üstümdeki büyüyü yok ettiniz kendimi öldürmeyi düşünüyordum sizden önce şimdi çok iyi hayata bağlandım Yine Allah razı olsun
Selahattin : Habil hocam arkadaşım sizden bahsetti dediği gibi durumu çok iyi aynı derdi bende yaşıyorum sizi en kısa sürede rahatsız edicem .
Recep : Merhaba hocam sizden önce Hoca büyü falan inanmazdım bana yapılanın büyü oldugunu öğrenip siz bozana kadar Sagolun tekrar Hem imanıma hemde saglıgıma kavuştum .
Berkay : Sevgilim yeniden bana döndü hocam Allah razı olsun sizden Elleriniz dert görmesin size hep dua ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir