Kesinlikle Aşık Etme Duası

Sevdiğiniz, hoşlandığınız, aşkınıza karşılık vermeyen birini kendinize aşık etmek isterseniz bu vereceğim aşık etme duasını 41 gün uygulamanız gerekmektedir. Denenmiş bir formül olup çok etkili aşık etme duasıdır. Öncelikle aşık olmasını istediğiniz kişinin niyetine 41 adet siyah nohut alacaksınız ve bu her nohut tanesine tebbet suresini okuyup ateşe atacaksınız.

Başka bir terkip ise 7 adet buğday tanesi alıp aşık olmasını istediğiniz kişinin ismini zikrederek niyet edilir falancadan doğma falan bana aşık olsun diyerek ve bu buğday taneleri ayak basılmayan bir yere gömülür.

Başka bir denenmiş aşık etme duası formülü ise şudur sevdiğiniz kişinin fotoğrafı alınır ve 1000 defa ya habib zikredilir ve aşık olmasını istediğiniz kişinin fotoğrafına üflenir bu resimle aşık etme formülü nicelerce kez denenmiş ve sonuç alınmıştır. İşin ehli insanların yapması gerekmektedir.

“Kesinlikle Aşık Etme Duası” üzerine 7 yorum

  1. Benim erkek arkadaşımla aram iyi bana son zamanlarda msj atmiyor doğru düzgün aramıyor beni ama yanhanyken iyiyiz buna çok takmış durumdayım sürekli otu şeyler düşünüyorum acaba beni sevmiyor yada başkası mı var acaba diye lütfen yanıt verirseniz Allah sizden razı olsun nasıl bir dua edebilirim sürekli benimle ilgilensin daha fazla belli etsin sevgisini aşkını

    1. bende de boyledi Ama ben nihat hatipoglu aşık etme duası okudum bir hafta olmadan bana daha cok ilgi gösterdi bence dene

    1. Bak gece tam 12 de 213 defa YA BARİU. 287 defa YA RAFİU oku kız aşık olana kadar devam et kesinlikle aşık olucaktir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir